Sponge Bob Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sponge bob fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EN İYİ ŞAMPUAN

YazarMesaj
nullsix

EN İYİ ŞAMPUAN Empty
MesajKonu: EN İYİ ŞAMPUAN   EN İYİ ŞAMPUAN EmptySalı Tem. 01, 2014 11:50 pm

168 EN İYİ ŞAMPUAN
Bundan 6 ay öncesine kadar ben en iyi şampuan diye bir şey olabileceğini düşünmüyordum. Benim için saçı az yıpratan ve çok yıpratan şampuan olmak üzere iki tür şampuan vardı diyebilirim.
Çok bakımlı bir kadın sayılmam ama saçlarımın aşırı elektriklenmesi hiç hoşuma gitmiyordu. Ayrıca saçlarım oldukça kuru olduğu için çabucak kırılıveriyordu.
Aslında saçlarımı uzatmak gibi bir niyetim yoktu. Kısa saça bakmakta zorlanan bir insan olarak uzun saçla başa çıkabileceğimi düşünmüyordum. Ancak bir gün üst kat komşumun üniversitedeki kızı tatil için geldi. Daha 6 ay önce gitmesine rağmen saçları baya uzamıştı ve çok sağlıklı görünüyordu. Özenmedim desem yalan olur ama daha çok şaşırdım. Hemen fark etti şaşkınlığımı ve açıklama gereği duydu. Saçlarına çok büyük bir bakım yapmadığını sadece Restorex adında bir şampuan kullandığını söyledi.
Restorex kullanmadan önce baya bir tedirgindim. Çünkü dediğim gibi şampuanın en iyisi bana göre saçı az yıpratandı. Ancak bugün geldiğim noktada düşüncelerim epey değişti. Çünkü saçlarım şu anda çok sağlıklı görünüyor. Ve bu saç uzunluğunu da 16 yaşımda filan görmüştüm.
Restorex kullanmaya başladığımdan iki hafta sonra farkı çok rahat bir şekilde hissetmeye başladım. Ve o zamandan beri aynaya baktıkça gençleştiğimi hissediyorum. Öyle mutluyum ki. Şampuanlara karşı ön yargıda bulunmakta biraz erken davranmışım. Ve şu an yanılıyor olmak kadar hiçbir şey beni bu derece mutlu edemezdi herhalde.

hızlı saç uzaması ( Restorex.com.tr )

EN İYİ ŞAMPUAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kerastase Şampuan, Loreal Şampuan, Saç Kremi - Sacexpert.com
» Kerastase şampuan satış adresi
» Bioxcin Serum ve Şampuan Satış Sitesi